Sůl nad zlato


Tak jsem si drobátko vypůjčila název pohádky, ale to nevadí. Neslouží to komerčním účelům, tak se doufám nikdo nepohorší. Chtěla jsem tím stejně jen naznačit, že taková sůl není důležitá jen v potravinách, ale také v bazénové vodě. Zajisté víte, proč a netřeba to rozepisovat. Nebo ano? Tak tedy má především příznivý vliv na vodu jako takovou a ta má zase dobrý vliv na naši pokožku. Je všeobecně známo, že slaná voda je ke koupání lepší než ta, ve které je pouze plno chloru. Ve veřejných bazénech se sůl nepřidává z důvodů finanční náročnosti. Ono už je to vstupné tak jako tak hrozně drahé a pokud by se ještě do toho měla započítat nějaká ta kvalitní sůl, práce s ní a tak podobně, asi by naše koupaliště zela prázdnotou.

dítě v bazénu

My naštěstí do bazénu nedáváme žádná obrovská kvanta, takže nás to nemůže finančně zruinovat. A to můžeme klidně kupovat sůl opravdu kvalitní, a ne nějakou pofiderní někde na tržnici. Jaká sůl je tedy nejvhodnější? No, rozhodně ne ta kuchyňská, kterou dáváme do potravin. A také se nedá doporučit ani sůl posypová, která se přidává do zimních posypových směsí. I když jako pokus by to asi vyznělo velmi zajímavě. Zda by se pak v takové vodě dalo koupat bez nebezpečí poškození pokožky, to už by byla druhá kapitola věci.

slon v bazénu

Proto raději zakoupíme, respektive objednáme něco opravdu ověřeného stovka ba tisícovkami zákazníků. Mořská sůl Margharita je asi ta z těch nejvíce kvalitních. Zcela určitě je osvědčená a má spoustu kladných recenzí. Proto ji můžete směle důvěřovat a klidně ji do své bazénové vody přidat. V jakém množství? To nelze poradit bez bližších znalostí velikosti bazénu, bez toho, aniž víme, kolik soli a jaké tam již je a tak dále. Nejlépe je koupit balení ve kterém je dvacet pět kilogramů a postupovat podle návodu na pytli. Takže, nezapomeňte. Mořská sůl Margharita 25 kg, objednat přes odkaz v této větě.