Na výstavu Mistři renesance lze vyrazit s celou rodinou. Milovníci výtvarného umění se na ní mohou vydat na vizuální cestu do světa starých mistrů z daného období. Prezentace těchto světoznámých děl je provedena jednoduchou a srozumitelnou formou, která zaujme i děti. Vystavené obrazy jsou sice známé nejen z výstavních prostor, ale i kopírovány do reklam. Jako například Da Vinciho Vitruviánský muž či Stvoření Adama, freska od Michelangela. Velkou výhodou je výklad průvodce, který ozřejmí všechny informace o vystavených dílech. Přestože většinu mnozí už v životě viděli. Především ikony – portrét Mony Lisy.
Muzeum čokolády, do kterého je vstup spojen s ochutnávkou a navíc je možné se zúčastnit i workshopu, na kterém si milovníci této pochoutky mohou vyrobit svoji. Přesně podle vlastních chutí. Samotná prohlídka sice trvá necelou hodinu, ale pokud se rozhodnete si vytoužený kousek sami vyrobit, vyhraňte si celé odpoledne. Prohlídku si užijte s průvodcem, který vás seznámí se starodávnými zvyky Aztéků a Mayů. Dozvíte se rovněž, jak se zpracovává kakao, ze kterého se čokoláda vyrábí. Především kvalitní belgické pralinky. K ochutnání si z této výstavy odnesete sáček, plný sladkostí různých druhů čokolády. Z workshopu pak všechny svoje výrobky.
Zajímavá je rovněž Výstava umění China – Art, ve které je možné si prohlédnout artefakty nejen z Číny, ale i Indie a Japonska. Před horkým letním počasím se nejlépe ukryjete v klimatizované budově, ve které je vystaveno v několika tématicky laděných místnostech okolo dvou tisíc asijských artefaktů. Z několika historických dynastií. S možností si některé z vystavených předmětů zakoupit. Po prohlídce se mohou návštěvníci zastavit v čajovně, v níž mohou ochutnat nejen kvalitní čínské čaje. Ale zúčastnit se i na jeho obřadní přípravě. A domů si odnést ty chuťově nejzajímavější. Které si, kromě drobných artefaktů, mohou při odchodu zajistit přímo na recepci. A doma, dobře vychlazené nabídnout svým přátelům. Coby příjemné letní osvěžení.